2020_2021

Výzva II. skončena. Kdo vyhrál tentokrát?

Ani o stupeň náročnější květnová turistická výzva žáky naší školy neodradila. Ba právě naopak! Svým nasazením nás všechny příjemně překvapili!

Čtyři májové týdny, 11 předem stanovených náročných bodů (Ostrý vrch, Pramen Panská louka, bunkr na Hradišťku, Kamenárka, Velký Javorník, Hradisko, rozhledna v Zašové, poutní místo Stračka, Hodorf, pramen Hodorfského potoka, rákosina ve Stříteži), počasí nic moc a ke všemu už začíná doopravdická škola. Zvládnou to naši žáci? Budou mít vůbec chuť se zapojit?

No aby ne!

Jako rakety vyrazili z pohodlí svých domovů a během pár dnů už mohli ti nejrychlejší a nejvytrvalejší hlásit: MÁME SPLNĚNO! Pěšky, na kole, s kamarády i s rodinou v závěsu doslova propádili všechna zadaná místa v rekordním čase 4 – 8 dnů, a tak si od nás zaslouží nejenom uznání, ale také ceny.

Vítězové kategorie individuální (poukázky do Sportisima):

1. 1000 Kč Piskořová Tereza, Kantorová Eliška, Veselková Adriana
  2.   700 Kč Vagáčová Tamara, Švecová Natálie
  3.   500 Kč Andrýsková Tereza

…        300 Kč Pavlica Jakub, Volný Martin, Benová Natálie, Frýdlová Tereza

Vítězové kategorie třídní kolektivy (finanční poukázka):

1. 2000 Kč třída 6.A
  2. 1500 Kč třída 7.A