2021_2022

O staré bambitce

Žáci dramatické výchovy a kroužku 2. st. se 12. 5. představili  v Klubu Zubří se svou zkrácenou verzí známé veselé pohádky s písničkami. 20 herců v čele s Matyášem Hubem (Jakub) a Terkou Jaroňovou (Anička) si tak zahrálo příběh jednoho království, kde dobro, láska, chytrost i odvaha zvítězily nad chamtivostí a hlavně nad vysokými daněmi. Soubor doplnili i bývalý žáci Vítek Zbranek (Karaba) a Daniela Gajdošová (vypravěčka) a o zvuk všech tří představení (2x dopoledne a 1x odpoledne) se výborně postaral David Fojtášek.
Dále hráli: krále Julie Novotná, královnu Helena Billová, Libuši Adéla Hýblová, Ference Natka Pernicová, Lorence Terka Pernicová, kuchaře David Podmol, kuchařku Magda Jaroňová, písaře Andrea Kreuszelová, generála Vítek Pšenica, dvorní dámu Terka Andrýsková, stráže Natka Frňková a Anna Lajgotová, zpěvačky Katka Závadová a Lucie Němcová, květinářku Kristýna Porubová, pekařku Nela Hoferová, perníkářku Bea Pavlíčková a zelinářku Viktorie Holíková.
Foto i video zde. K. Gazdová

Video z akce naleznete zde: https://ulozto.cz/…D==
Obrázky potom tady.