2015 - 2016

VOLBA POVOLÁNÍ – TECHNICKÝ JARMARK

20151009_135031

V pátek 9. října 2015 Krajská hospodářská komora Zlínského kraj – okresní středisko Vsetín pořádala ve spolupráci s Městem Rožnov technický jarmark. Firmy průmyslového areálu Rožnov přivítaly žáky 9. tříd, kteří mají zájem o technické obory a zajímají se např. o moderní technologie a výrobní procesy v technických oborech.

Hlavním cílem tohoto jarmarku je ovlivnit a nasměrovat žáky při volbě budoucího povolání, u žáků 9. tříd při volbě střední školy. Ve vestibulech firem byly také prezentovány některé střední školy, které se tohoto jarmarku zúčastnily.

Skupina 15 žáků naší školy se dostala do provozu a prohlídla si firmy ON Semiconductor, s.r.o. a Brose CZ, s.r.o.

Všechna taková setkání, která budoucím studentům ukazují provoz a skutečnou stránku povolání a zaměstnání mají smysl, a proto poděkování patří organizátorům této akce, která proběhla také v loňském roce.