2015 - 2016

Schůzka rodičů vycházejících žáků se zástupci SŠ

Ve středu 4. listopadu v 16.00 hodin se ve školní jídelně uskutečnila informativní schůzka výchovné poradkyně s rodiči vycházejících žáků. Byly zde předány informace k přijímacímu řízení pro školní rok 2016/2017, pokyny k vyplnění přihlášek, informace k pokusnému ověřování přijímacího řízení. Všechny školy zřizované Zlínským krajem se do pokusného ověřování zapojily, a proto na nich proběhnou jednotné přijímací zkoušky 15. 4. 2016 (náhradní termín 13.5.2016) formou Cermat testů (matematika a její aplikace, český jazyk a literatura).

Těchto schůzek se také účastnili zástupci 16 středních škol z blízkého i dalekého okolí, které přišli rodičům předat přesné informace o otevíraných oborech na jejich škole a předpokládané počty přijímaných uchazečů. Od půl páté se v tělocvičně naší školy konala taková MINIBURZA středních škol. Této miniburzy se zúčastnily tyto školy: Gymnázium Rožnov, Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí, Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí, Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí, Integrovaná střední škola a Centrum odborné přípravy Valašské Meziříčí, Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí, Střední škola cestovního ruchu Rožnov, Střední škola informatiky, elektroniky a řemesel Rožnov, Střední zemědělská a přírodovědná škola Rožnov, Střední škola Kostka Vsetín, Střední průmyslová škola strojnická Vsetín, Hotelová škola Frenštát, Střední zdravotnická škola Hranice, Střední pedagogická škola a střední zdravotnická škola Odry, Gymnázium Jana Blahoslava a střední pedagogická škola Přerov, Mendelova střední škola Nový Jičín.

Prezentace k přijímacímu řízení pro školní rok 2016/2017 zde: Prezentace – přijímací řízení pro rok 2016-2017