2015 - 2016

OKRSKOVÉ KOLO VE VYBÍJENÉ MLADŠÍCH DÍVEK

DSC00453

V pátek 13. listopadu se na základní škole ZŠ 5. květen uskutečnilo okrskové kolo ve vybíjené dívek 6. a 7. tříd. Tohoto okrskového kola se zúčastnilo rekordních 11 družstev z okolních škol Rožnovska. Hrálo se systémem na 2 skupiny: skupina A – ZŠ Horní Bečva, Hutisko – Solanec, Dolní Bečva, Valašská Bystřice, Zubří a ZŠ Pod Skalkou; skupina B – Gymnázium Rožnov, ZŠ 5. květen, ZŠ Sedmikráska, ZŠ Budečská a Vidče.

Našim hráčkám se nejprve nedařilo a první 2 utkání s Pod Skalkou a Hutiskem prohrály, ale pak se karty obrátily a nakonec po dalších 3 vítězstvích děvčata jako druhá postoupila ze skupiny A. V semifinálovém utkání s vítězem skupiny B Vidčí děvčata bojovala, ale na vítězství to nestačilo. V druhém semifinále porazilo gymnázium družstvo děvčat z Hutiska a o finalistech bylo rozhodnuto. Družstvo ze Zubří se utkalo s družstvem z Hutiska o 3. místo. Zubřanky vyhrály 8:4 a odvezly si nejen krásné 3. místo z okrsku, ale také postup do okresního kola, které se uskuteční taktéž v Rožnově, a to v úterý 8. prosince.

1. místo: ZŠ Vidče
  2. místo: Gymnázium Rožnov
  3. místo: ZŠ Zubří

Obrázky z akce najdete zde.