2015 - 2016

MOUDRÁ SOVIČKA I.

IMG_20160415_093128

Družstvo ZŠ Zubří v sestavě Filip Lukašík, Míša Dořičáková, Josef Mach a Klárka Petřeková se v pátek 15.4. zúčastnilo vědomostní soutěže Moudrá sovička v Rožnově pod Radhoštěm. Své vědomosti mohly děti předvést v písemném testu, v poznávání dřevin nebo zvířecích zvuků. Obzvlášť těžká disciplína byla stavba věže ze špaget, v níž dosáhly největšího počtu bodů při výšce věže 58 cm. Psychickouz zátěž mohly děti kompenzovat při hrách, při kterých provětraly své mozečky i svalečky. S velkým úsilím se děti nakonec probojovaly do finále, kde se utkaly s týmem z Prostřední Bečvy. Soutěžilo se v předvádění pantomimy . Zde se náš tým opět ukázal jako úspěšnější a tak obsadil krásné 1. místo. Fotky ke shlédnutí ZDE.