2015 - 2016

48. ročník okrskového kola atletické soutěže Pohár rozhlasu 2016 na ZŠ Zubří

DSC02260

Ve středu 4. května 2016 naše škola již tradičně poněkolikáté pořádala okrskové kolo atletické soutěže Pohár rozhlasu 2016 za účasti 20 družstev 4 kategorií (starší žáci a žákyně, mladší žáci a žákyně) z 8 základních škol rožnovského okrsku. Naše škola ve dvou kategoriích dokázala zvítězit, mladší žáci 1. místo (3 593 b.), mladší žákyně 3. místo (4 028 b.), starší žáci 1. místo (5 140 b.) a starší žákyně 2. místo (5 177 b.). Vítězná družstva a družstvo starších žákyň postoupila do okresního kola, které se konalo v pátek 13. května ve Valašském Meziříčí. I přes nepřízeň počasí zuberští atleti svou školu mezi ostatními školami vzorně reprezentovali a získali v rámci okresu Vsetín tato umístění: mladší žáci (5. místo – 3 348 b.), starší děvčata (4. místo – 5 079 b.) a starší žáci (2. místo – 5 260 b.).

Mladší žákyně: Mičolová Agáta, Šuplerová Nikol (6.A), Jurajdová Lea, Jurajdová Eliška, Poláčková Anita, Fryšová Hana, Mikulenková Denisa (7.A), Petřeková Barbora, Vičanová Tamara, Švecová Tereza, Pernicová Zuzana (7.B)

Mladší žáci: Cibulec Jakub, Randýsek Tomáš, Krupa Ondřej, Kyryljuk Tomáš, Fait Lukáš (6.A), Skýpala Tomáš, Zeman Jiří, Hanskut Jakub, Pupík Milan, Janošek Štěpán (7.A), Bradáč Boris, Koleček Jakub, Koleček Tomáš (7.B)

Starší žákyně: Palátová Tereza, Hrušková Barbora, Dukátová Denisa (8.A), Bambuchová Sára, Holčáková Kateřina, Fryšová Lenka, Krůpová Alžběta, Kaňáková Gabriela, Pšenicová Pavla (9.A), Frýdecká Klára (9.B)

Starší žáci:  Matejovič Nick, Tovaryš Jakub, Kala Marián, Klestil Adam (8.A), Divín Martin (8.B), Mizera Šimon, Mizera Bohdan, Palát Dušan, Poláček Tony, Krupa Jakub (9.A),  Jurášek Miroslav (9.B).

Všem atletům naší školy děkujeme za skvělou reprezentaci a přejeme hodně sportovního štěstí v dalších soutěžích.

Mgr. Gabriela Cábová

Obrázky naleznete zde.